Świeca ozdobna Król Małp Kolory do Wyboru

44,00 

Sprawdź nasz profil na Instagramie @decorlovers.pl

Wyczyść
Waga 0.185 kg
Wymiary 7 × 10 × 11 cm
Kolor

Perłowy, Srebrny, Platynowy, Beżowy, Karmelowy, Pudrowy róż, Brudny róż, Fioletowy, Czerwony, Złoty, Zielony, Khaki, Niebieski, Grafitowy, Czarny

Opis

Świeca ozdobna Król Małp

Jeśli szukasz klimatycznej ozdoby, która będzie się wyróżniać, to powinieneś kupić świece ozdobną Małpiego Króla. Osoby interesujące się kulturą dalekiego wschodu pewnie wiedzą, iż nie jest to dziwny wymysł, a nawiązanie do Sun Wukonga, bohatera mitologii chińskiej. Jest to bardzo starannie wykonana świeca ozdobna, której ilość detali potrafi onieśmielić. Bardzo delikatne, acz widoczne ze sporej odległości małpie włosie na tułowiu. Bujna, starannie wykonana fryzura. Groźne wyraz twarzy uzyskany dzięki szczegółowemu ułożeniu rys twarzy i zmarszczeń na skórze charakterystycznych dla gniewu. Wisienką na torcie jest charakterystyczna dla chińskiej kultury korona.

Choć dla Europejczyków bliżej jej w naszej kulturze do tiary, nie pozostawia ona żadnych wątpliwości co do tego, kim jest ta postać. Knot świecy jest tak dobrze zakamuflowany, że spokojnie może robić ona za wyposażenie wnętrz jako figurka. Tak długo puki nie weźmie jej ktoś do ręki, żeby jej się przyjrzeć, co z podziwu prędzej czy później pewnie zrobi, tak długo będzie myślał, że to tylko figurka. Warto dodać, iż jest ona dostępna w wielu różnych kolorach: Perłowy, Srebrny, Platynowy, Beżowy, Karmelowy, Pudrowy róż, Brudny róż, Fioletowy, Czerwony, Złoty, Zielony, Khaki, Niebieski, Grafitowy, Czarny.

świeca ozdobna małpi król

Rozmiar i waga świecy Małpi król

wymiary małpiego króla

Wbrew pozorom, świeca waży naprawdę mało. Jest to zaledwie 185 gramów, co sprawia, iż przestawienie jej nie będzie dla nas żadnym problemem. Rozmiar również jest bardzo pomocny w ulokowaniu jej w domu. Jest to zaledwie 10 centymetrów szerokości ramion postaci i tylko 7 centymetrów grubości, co sprawia, że znalezienie dla niej miejsca nie powinno stanowić żadnego problemu. Jako że jest ona wysoka na 11 centymetrów, powinna być ona dobrze zauważalna pomimo ulokowania jej w jakimś niespecjalnie widocznym miejscu. Czyni to z niej doskonałą dekorację do domu, która sprawi, że każdy, kto przyjdzie do nas w odwiedziny, będzie miał o czym opowiadać znajomym. Tak piękną świecę aż szkoda zapalać, choć zapalenie jej pewnie jeszcze bardziej spotęguje jej efekt.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Świeca ozdobna Król Małp Kolory do Wyboru”

Może spodoba się również…