Świeca ozdobna Iron Maiden Powerslave Kolory do Wyboru

49,00 

Sprawdź nasz profil na Instagramie @decorlovers.pl

Wyczyść
Waga 0.287 kg
Wymiary 7.5 × 12 × 11 cm
Kolor

Perłowy, Srebrny, Platynowy, Beżowy, Karmelowy, Pudrowy róż, Brudny róż, Fioletowy, Czerwony, Złoty, Zielony, Khaki, Niebieski, Grafitowy, Czarny

Opis

Świeca w kształcie Iron Maiden Powerslave

Jeśli jesteś fanem zespołów heavymetalowych, to zapewne miałeś okazję usłyszeć o Iron Maiden. Tak się składa, że mamy coś doskonałego dla fanów tego zespołu. Jest to centralny obiekt z okładki albumu Powerslave. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tej świecy ozdobnej jako prezentu, ale nie wiesz, czy znajomy/a od metalu słyszała ten album, śmiało możesz zaryzykować. Powerslave znalazło się za swoich czasów w niejednym rankingu top 20 utworów muzycznych, a płyta została nagrodzona licznymi złotymi i platynowymi płytami. Tak więc istnieje spora szansa, że osoba, której wyposażenie wnętrz chcesz wzbogacić, tym prawdziwym dziełem sztuki słyszała o zespole.

Spokojnie, nawet jeśli się okaże, że nie, to świeca i tak przypadnie do gustu swoim doskonałym wykonaniem. Jest to głowa posągu faraona znajdująca się na samym środku okładki albumu. Możemy dostrzec na niej charakterystyczne dla kultury egipskiej nakrycie głowy, chustę pełniącą zastępstwo dla korony faraona. Jakość detali potrafi być zaskakująca, a wszystko to dzięki ręcznemu wykończeniu świecy. Choćby wcześniej wspomniane nakrycie głowy. Po mimo że cała świeca jest w jednym kolorze, to doskonale widać na chuście faraona poszczególne paski, które w normalnych okolicznościach byłyby na przemian złote i niebieskie. Najbardziej imponująca jest twarz pokryta licznymi zmarszczkami sugerującymi, że głowa przeszła proces mumifikacji. Choć osoby znające ten zespół doskonale zdają sobie sprawę z tego, że tak naprawdę jest to Eddie, maskotka zespołu, której twarz ulega przemianą w zależności do albumu, jednak ta wysuszona, pomarszczona skóra jest jej stałym elementem.

świeca ozdobna powerslave

Rozmiar, kolor oraz waga świecy ozdobnej

świeca ozdobna iron maiden

Ta świeca ozdobna waży jedynie 287 gramów, a co za tym idzie, przeniesienie jej z jednego miejsca na drugie, nie wiąże się z żadnym wysiłkiem fizycznym. Wymiary świecy to aż 12 centymetrów szerokości, zaledwie 7,5 grubości i imponujące 11 centymetrów wysokości. Znalezienie dla niej miejsca nie powinno więc być dużym problemem i zapewne jakiego byśmy nie wybrali, to i tak będzie się ona pięknie wrzucać w oczy. Choć nie da się ukryć, że taka dekoracja do domu, aż prosi się o miejsce w centrum uwagi. Warto też wspomnieć, że jest ona dostępna w następujących kolorach: Perłowy, Srebrny, Platynowy, Beżowy, Karmelowy, Pudrowy róż, Brudny róż, Fioletowy, Czerwony, Złoty, Zielony, Khaki, Niebieski, Grafitowy, Czarny.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Świeca ozdobna Iron Maiden Powerslave Kolory do Wyboru”

Może spodoba się również…