Świeca ozdobna figurka Oscar Kolory do Wyboru

44,00 

Sprawdź nasz profil na Instagramie @decorlovers.pl

Wyczyść
, SKU: SV-0012
Waga 0.1 kg
Wymiary 6 × 7 × 20 cm
Kolor

Perłowy, Srebrny, Platynowy, Beżowy, Karmelowy, Pudrowy róż, Brudny róż, Fioletowy, Czerwony, Złoty, Zielony, Khaki, Niebieski, Grafitowy, Czarny

Opis

Świeca ozdobna figurka Oscar

Odniosłeś ostatnio jakiś sukces, drogi kliencie? A może dokonał go twój znajomy/a? Powinniście uczcić to specjalną nagrodą! Doskonale nada się do tego nasza świeca w kształcie nagrody Oscara. Choć jest to nagroda filmowa, co stoi nam na przeszkodzie, żeby uczcić nią ukończenie uczelni, wygraną w konkursie lub zawodach. Będzie ona naprawdę miłą niespodzianką dla obdarowanej nią osoby, szczególnie jeśli wyzwanie, w którym brała ona udział, nie nagradza zwycięzców żadnym pucharem lub medalem. A jeśli ktoś już posiada kilka statuetek i pucharów, to nasza świeca ozdobna doskonale się wpasuje między nie i pięknie oświetli je swoim światłem.

świeca ozdobna oscar
oscar świeca ozdobna

Nasze świece są wykańczane ręcznie by nadać im jak najwięcej detali. Niestety oryginalna figurka nie posiada ich tak wielu. Dla tego, mimo iż bylibyśmy w stanie bez problemu zrobić palce u dłoni lub zmarszczki na twarzy, próbując odwzorować oryginał tak bardzo, jak to tylko możliwe, cudem powstrzymujemy naszych mistrzów rękodzielnictwa przed stworzeniem figurki piękniejszej niż oryginał. Co nie znaczy, że nasza świeca nie ma detali. Wszystkie mięśnie są starannie podkreślone i uwypuklone, tak samo, jak trzymany przez figurkę miecz. Dzięki temu żaden z elementów nie zlewa się z resztą. Najbardziej skupiliśmy się na tworzeniu gładkiej powierzchni, wszystko po to, by jak najlepiej odwzorować efekt wypolerowanej, złotej statuetki. Mimo iż dostępna jest ona w wielu kolorach, decydując się właśnie na złoty, tak jak w oryginale, możemy uzyskać efekt, tak wspaniały, że być może ktoś faktycznie pomyli ją z prawdziwą nagrodą.

Rozmiar, waga i kolory świecy

Nasza statuetka jest szeroka na 6 centymetrów, gruba na 7 i wysoka aż na 20 centymetrów. Dzięki zajmowaniu naprawdę niewielkiej powierzchni, znalezienie dla niej miejsca to bułka z masłem. Jednocześnie dzięki swojemu imponującemu wzrostu będzie trudna do przeoczenia. Jeśli nie planujemy nikogo nabrać tym, że wygraliśmy nagrodę Oscara, możemy dostosować świecę kolorystycznie do reszty wyposażenia wnętrz. Dostępne kolory to: Perłowy, Srebrny, Platynowy, Beżowy, Karmelowy, Pudrowy róż, Brudny róż, Fioletowy, Czerwony, Złoty, Zielony, Khaki, Niebieski, Grafitowy, Czarny.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Świeca ozdobna figurka Oscar Kolory do Wyboru”