Świeca ozdobna Budda Kolory do Wyboru

49,00 

Sprawdź nasz profil na Instagramie @decorlovers.pl

Wyczyść
Waga 0.132 kg
Wymiary 5 × 10 × 14 cm
Kolor

Perłowy, Srebrny, Platynowy, Beżowy, Karmelowy, Pudrowy róż, Brudny róż, Fioletowy, Czerwony, Złoty, Zielony, Khaki, Niebieski, Grafitowy, Czarny

Opis

Świeca ozdobna Budda

Co raz więcej osób z Europy zaczyna interesować się filozofiami i wierzeniami z dalekiego wschodu. Jeśli jesteś jedną z nich albo znasz taką osobę, to powinieneś drogi kliencie zainteresować się tym produktem. Jest to świeca ozdobna w kształcie założyciela jednej z największych religii, która powstała w krajach Azjatyckich, Buddy. Dla osoby nieznającej się na temacie może być to po prostu medytujący Azjata, ale osobą, które choć trochę zainteresowały się buddyzmem, nie będzie trzeba tłumaczyć, kogo przedstawia świeca. Choć jest to dekoracja do domu stworzona z myślą o osobach zainteresowanych tą kulturą, to jest ona na tyle piękna, żeby zdobić mieszkanie każdej osoby.

świeca ozdobna budda
świeca ozdobna medytujący budda

Nasze świece są wykańczane ręcznie, dzięki czemu są one bogate w detale. Nie inaczej jest w przypadku świecy Buddy. Szata, w której siedzi Oświecony jest wykonana tak starannie, że bliżej jej do płaskorzeźby, niż płaskiego rysunku na obiekcie 3D. Choć jest to widoczne gołym okiem z dużej odległości, możemy przejechać po niej palcem, by poczuć niejednolitą fakturę szaty, jak i świeckiego nakrycia głowy stosowanego w tamtejszej kulturze. Kompletnym przeciwieństwem tego doświadczenia, może być gładko wykonana skóra na odsłoniętym prawym ramieniu. Pozycja, w której siedzi nasza postać nie jest przypadkowa. Jest to pozycja medytacyjna, tak zwanego półlotosu, czyli siad po turecku gdzie jedna stopa jest nie na podłodze, a udzie osoby siedzącej. Gest ręką również jest starannie dobrany, jest to tak zwana Vitarka mudra, co oznacza „rozmyślanie”. Kciuk i palec wskazujący tworzą okrąg, co symbolizuje nauczanie lub przekonywanie.

Waga, wymiar i kolor świecy

Świeca jest szeroka na 10 centymetrów, gruba na 5 i wysoka na 14 centymetrów. Sprawia to, że bez większego problemu zmieścimy ją w każdym miejscu. Choćby na półce przed książkami o kulturze dalekiego wschodu, o ile takowe posiadamy. Waga to zaledwie 132 gramy, a co za tym idzie, jest to jedna z najlżejszych świec wychodzących spod ręki naszych mistrzów i nie tylko, jako że waży ona mniej od niejednej klasycznej świecy. Budda jest dostępny w wielu kolorach, żeby ułatwić wpasowanie go do reszty wyposażenia wnętrz: Perłowy, Srebrny, Platynowy, Beżowy, Karmelowy, Pudrowy róż, Brudny róż, Fioletowy, Czerwony, Złoty, Zielony, Khaki, Niebieski, Grafitowy, Czarny.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Świeca ozdobna Budda Kolory do Wyboru”

Może spodoba się również…

Świeca ozdobna Budda ze Świeczką
39,00 49,00