Świeca ozdobna Astronauta

49,00 

Sprawdź nasz profil na Instagramie @decorlovers.pl

Wyczyść
Waga 0.313 kg
Wymiary 7 × 8.5 × 16 cm
Kolor

Perłowy, Srebrny, Platynowy, Beżowy, Karmelowy, Pudrowy róż, Brudny róż, Fioletowy, Czerwony, Złoty, Zielony, Khaki, Niebieski, Grafitowy, Czarny

Opis

Świeca w kształcie astronauty

Jeśli jesteś zafascynowanych podróżami kosmicznymi albo znasz taką osobę, mamy dla ciebie coś specjalnego. Świeca ozdobna astronauta! Doskonale nada się ona zarówno jako prezent, jak i dodatek do naszego wyposażenia wnętrz. Świeca ta, to jak sama nazwa sugeruje, osoba w kombinezonie do podróży kosmicznych przesiadująca w aktualnym momencie na meteorycie. Słowo „przesiadująca” nie jest przypadkowa gdyż, tak się składa, że nasz kosmiczny wędrowiec siedzi w pozycji medytacyjnej. Ilość detali jaką posiada ta świeca, jest po prostu nie z tego świata.

Kombinezon posiada nie tylko charakterystyczny moduł sterujący na klatce piersiowej, ale również fałdy na kombinezonie. Jako że głównym tematem naszej dekoracji do domu jest astronauta, kosmiczna skała na którym się on znajduje nie jest zbyt pokaźnych rozmiarów, co w cale nie znaczy że nie przykładamy do niego szczególnej wagi. Mimo iż jest ona mniejszy od siedzącej na niej osoby, starannie nadajemy temu meteorytowi chropowatej faktury i wgłębień robiących za charakterystyczne dla tego typu obiektów kratery. Osoby które naprawdę interesują się tym tematem, mogą spróbować porównać nasze kratery z choćby tymi na księżycu, który każdy z nas codziennie widuje za swoim oknem. Kto wie, może okaże się, że to tak naprawdę nasz rodzimy księżyc? Sprawdźcie sami!

świeca ozdobna w kształcie astronauty

Waga, rozmiar i kolor świecy astronauta

świeca astronauta

Waga tej ręcznie wykańczanej świecy wynosi zaledwie 313 gramów, co sprawia że przenoszenie jej jest banalnie proste. Równie pomocne w tej kwestii są wymiary naszego astronauty. Są one następujące, 7 centymetrów długości, 8,5 szerokości i aż 16 centymetrów wysokości. Jak widać, łatwo będzie znaleźć dla niej miejsce, a mimo to dobrze będzie się ona wrzucać w oczy dzięki swojemu wzrostowi, który uchroni ją przed zasłonięciem przez inny obiekt.

Warto dodać, iż jest on dostępny w wielu kolorach: Perłowy, Srebrny, Platynowy, Beżowy, Karmelowy, Pudrowy róż, Brudny róż, Fioletowy, Czerwony, Złoty, Zielony, Khaki, Niebieski, Grafitowy, Czarny.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Świeca ozdobna Astronauta”

Może spodoba się również…

Świeca ozdobna Budda ze Świeczką
39,00 49,00