Zbliżają się urodziny bliskiej osoby? Potrzebujesz oryginalnego bibelociku na prezent dla znajomej na nowe mieszkanie? A może szukasz niebanalnej doniczki dla babci czy mamy? Rozumiemy, że oklepane podarunki nie robią już na nikim wrażenia i że w internecie coraz trudnej znaleźć coś naprawdę wyszukanego. Mamy na to radę – nasze designerskie doniczki!

Designerskie doniczki od DecorLovers – must have każdego, kto lubi doniczkowe kwiaty

Każdy miłośnik ogrodu i domowej roślinności wie, że unikalna doniczka cieszy tak samo jak piękne, zadbane kwiaty. W dobie masowej produkcji mamy szeroki wybór różnych wielkości doniczek, możemy nawet przebierać w materiałach wykonania. Przeważnie jednak żywotność doniczki wykonanej z tworzywa sztucznego to niecały rok, a później niestety nadaje się już tylko do wyrzucenia. Designerskie doniczki, które prezentujemy w swoim asortymencie to istna rewolucja na ogrodniczym rynku. Zapewniamy, że nikt nie ma w domu doniczki, na przykład w kształcie głowy. Kwiat rosnący w takiej doniczce wygląda, jakby wyrastał z głowy tej postaci. To idealny produkt dla kogoś, kto lubi się wyróżniać i ceni sobie unikalność.

Z czego stworzone są nietypowe doniczki i dlaczego warto je mieć?

Każda doniczka ozdobna z naszego sklepu to produkt wysokiej jakości stworzony z największą precyzją. Materiałem, z którego wytwarza się nasze nietypowe doniczki jest ekologiczny gips ceramiczny. W każdym słowie jest dużo informacji!

  • Ekologiczny – produkcja doniczek nie emituje szkodliwych substancji ani do atmosfery, ani nie jest niebezpieczna dla pracowników ani osób korzystających z końcowego produktu.
  • Gips – materiał twardy, ale plastyczny. Ułatwia to obróbkę i wykończenie materiału w pożądany sposób ze szczególną dbałością o detale.
  • Ceramiczny – elementy wytworzone z ceramiki są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Nawet po upadku z wysokości ich stłuczenie jest bardzo wątpliwe.

Ekologiczny gips ceramiczny to innowacyjny materiał, który charakteryzuje się wysoką odpornością i trwałością. Niepowtarzalna doniczka wykonana przy pomocy tego materiału jest masywna i ciężka, ale za to bardzo stabilna i trwała. Gdy ma się ją w rękach to czuć tę jakość i solidność, jakiej teraz brakuje efektom masowej produkcji wykonanym z plastiku. Stawiając na jakość, a nie ilość, wiemy, że nasze nietypowe doniczki przetrwają lata w Twoim ogrodzie lub na parapecie i wyrośnie w nich niejeden piękny kwiat!

Osłonki ozdobne nie muszą być tylko doniczką do kwiatów!

By móc zaspokoić potrzeby nie tylko miłośników kwiatów, nasze niepowtarzalne doniczki mogą pełnić również inne funkcje kompletnie niezwiązane z ogrodnictwem! Szczególnie, gdy intensywnie myślimy nad kwestią, jaką jest pomysł na prezent i nie mamy kompletnie żadnego pomysłu. Nasze doniczki mogą posłużyć jako:

  • Pojemnik na kosmetyki! Nie zajmie dużo miejsca, a ustawiona na umywalce, pralce bądź na półce z pewnością będzie ciekawie się prezentować.
  • Pojemnik na akcesoria biurowe! Świetny organizer, w którym zmieścisz kalkulator, pieczątkę lub inne potrzebne rzeczy do pracy.

Stylowa doniczka może być również ciekawym i nieoczywistym elementem wystroju w jakimkolwiek pomieszczeniu, który zapewni powiew świeżości i nowoczesności wnętrzu, w którym przebywasz!

Produkty

Zakres cen:

Sortuj:
Osłonka na stojaku
159,90 179,90 
Kwietnik metalowy złoty / czarny
199,90 219,90 
Kwietnik dwupoziomowy złoty / czarny
319,90 349,90