Złoty stolik pomocniczy z marmurowym blatem FLORYDA

689,05 

Kategoria:

Opis

Złoty stolik pomocniczy z marmurowym blatem – FLORYDA

Okrągły marmurowy złoty stolik  to funkcjonalny mebel, który ma w sobie wiele uroku. Ten meble do pokoju dziennego stanie się ozdobą każdego pomieszczenia, a co więcej doda on niepowtarzalnego uroku do salonu. Materiały, jakie zostały użyte do wykonania tego stolika kawowego są wytrzymałe i wyróżniają się odpornością na uszkodzenia. To wszystko sprawia, że po jego zakupie, będziesz mógł cieszyć się pięknem i użytecznością przez długi czas. Postaw na jakość i zachwycaj się swoim stolikiem każdego dnia.

Dodatkowe informacje:

Marmur to miękki wapień, który może różnic się kolorem oraz ilością użylenia.

Różnice w odcieniach poszczególnych blatów są efektem naturalnych różnic barwy jednego gatunku kamienia, powierzchnia nawet naturalnie wyszlifowanego kamienia ma też pory i różnej wielkości otwory, które nie stanowią podstawy do reklamacji. Firma zastrzega sobie możliwość występowania różnic wynikających z odmiennej kolorystyki czy różnic odcieni blatów, a także przerostów i użyleń w stosunku do zdjęć prezentowanych  na fotografiach. Produkt nie wymaga złożenia.

Właściwości dot. użytkowania:

Marmur nie lubi płynów, dlatego należy używać podkładek. Wszelakie płyny natychmiast usuwać. Do czyszczenia i pielęgnacji należy używać wyłącznie środków przeznaczonych do marmuru z neutralnym pH.

Zalecamy impregnacje marmuru we własnym zakresie.

Różne użylenie marmuru nie jest podstawą do reklamacji.

 

WYMIARY:

średnica: 45 cm

wysokość: 50 cm

blat: 1,8 cm marmur bianco carrara

stelaż: Rurka okrągła fi 18 mm malowana proszkowo

DOSTAWA ZA DARMO

Czas realizacji produktu ok 30 dni roboczych.

 

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Złoty stolik pomocniczy z marmurowym blatem FLORYDA”