Okrągły stolik marmurowy na złotych nogach CARRIE

1445,11 

Kategoria:

Opis

Okrągły stolik marmurowy na złotych nogach – CARRIE

Okrągły stolik marmurowy doskonale odnajdzie się w pomieszczeniach, które urządzone są w stylu nowoczesnym. Wygląd i forma nadają wnętrzu ekskluzywnego charakteru, a co więcej wprowadzają nieco surowości do pomieszczenia. Blat wykonany jest z wysokiej jakości marmuru. Przy zakupie warto pamiętać, że kolor i ilość żył na powierzchni blatu może nieco różnić się od modelu widocznym na zdjęciu, ponieważ marmur jest wapniem. Stelaż wykonany jest na okręgu, a jego połączenie w dolnej części przybiera kształt litery X. Złoty kolor w połączeniu z czarnym blatem, to kompozycja która jest uniwersalna, dzięki czemu można ją z łatwością dopasować do pomieszczeń, które są urządzone w różnorodny sposób. Doskonale prezentują się w energicznych pomieszczeniach z jasnymi dodatkami i meblami. Jednak stolik kawowy idealnie sprawdzi się również w mrocznych i nieco tajemniczych pokojach dziennych. Staranność wykonania, materiały najwyższej jakości i gwarancja stabilności, sprawiają że jest to mebel do salonu, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i zadba o najwyższy komfort podczas użytkowania.

Dodatkowe informacje:

Marmur to miękki wapień, który może różnic się kolorem oraz ilością użylenia.

Różnice w odcieniach poszczególnych blatów są efektem naturalnych różnic barwy jednego gatunku kamienia, powierzchnia nawet naturalnie wyszlifowanego kamienia ma też pory i różnej wielkości otwory, które nie stanowią podstawy do reklamacji. Firma zastrzega sobie możliwość występowania różnic wynikających z odmiennej kolorystyki czy różnic odcieni blatów, a także przerostów i użyleń w stosunku do zdjęć prezentowanych  na fotografiach.

Produkt nie wymaga złożenia.

Właściwości dot. użytkowania:

Marmur nie lubi płynów, dlatego należy używać podkładek. Wszelakie płyny natychmiast usuwać. Do czyszczenia i pielęgnacji należy używać wyłącznie środków przeznaczonych do marmuru z neutralnym pH.

Zalecamy impregnacje marmuru we własnym zakresie.

Różne użylenie marmuru nie jest podstawą do reklamacji.

 

WYMIARY:

długość: 60 cm

szerokość: 60 cm

wysokość: 45 cm

blat: 1,8 cm marmur: nero maquina

stelaż: pręt 10 mm malowany proszkowo

DOSTAWA ZA DARMO

Czas realizacji produktu ok 30 dni roboczych.

 

 

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Okrągły stolik marmurowy na złotych nogach CARRIE”