Slide toggle

WItaj w DecorLovers.pl

Miło, że z nami jesteś. Jesteśmy decorlovers.pl sklep internetowy z asortymentem wyposażenia wnętrz. Oferujemy nietuzinkowe produkty wysyłane prosto od Producentów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie oraz swoich bliskich.

Koniec z szukaniem pomysłu na prezent. U nas znajdziesz coś dla każdego!

Masz pytania?

Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 15:00 Spółdzielców 8, 62-510 Konin 785 222 723 biuro@decorlovers.pl

Decor Lovers partnerem Digital Festival 2021

digital festival 2021

Z największą przyjemnością informujemy, że Ciekawa Strona Sp. z o.o. właściciel marki DecorLovers.pl został oficjalnym partnerem Digital Festival 2021 | Cyfrowe zniżki.

Czym jest Digital Festival?

Digital Festival to największa w Polsce inicjatywa skupiona na pokazywaniu jak najlepiej czerpać z możliwości oferowanych przez nowe technologie. Festiwal jest szansą na zdobycie cyfrowych umiejętności i praktycznej digitalowej wiedzy.

Szczegółowe informacje o inicjatywie możemy znaleźć pod adresem: https://digitalfestival.pl/o-digital-festival/

Cyfrowe zniżki 2021

Cyfrowe zniżki” 2021 to jeden z elementów Digital Festival skupiający się na 10 dniach wyjątkowych rabatów i promocji dostępnych u partnerów Digital Festival 2021. Wspólnie chcemy przekonać użytkowników, że zakupy przez internet łatwe, bezpieczne oraz dostępne dla każdego! Zniżki dostępne są dla wszystkich, którzy w trakcie trwania festiwalu (01 – 10 października 2021 r. ) zrobią zakupy przez internet u Partnerów festiwalu korzystając z kodu rabatowego: DF2021.

Używając kodu Cyfrowych zniżek w naszym sklepie otrzymasz, aż 15% rabatu na wszystkie świece ozdobne w naszej ofercie.

Zachęcamy do udziału w projekcie.

Dodaj komentarz